نمایشگاه سالیانه ارائه آخرین دستاوردها و هم‌اندیشی اهالی بازار سرمایه(کیش اینوکس) ، آبان ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

به گزارش دبیرخانه رویداد و به نقل از  پایگاه خبری بازار سرمایه ایران(سنا)، نمایشگاه سالیانه ارائه آخرین دستاوردها و هم‌اندیشی اهالی بازار سرمایه(کیش اینوکس)، آبان ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، پیرو تبادل نظرات بعمل آمده در جلسات شورای اطلاع‌رسانی بازار سرمایه و اخذ نظرات مشورتی از کانون‌ها و سایر ارکان، مقرر شد تمرکز امسال بر حضور موثر و مشارکت حداکثری در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کیش اینوکس معطوف شود.

افزون بر این، با همت بورس تهران، اجلاس نیم ساله فیاس نیز در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود.

این گزارش می‌افزاید؛ به منظور افزایش بهره‌وری و اثربخشی این گردهمایی و صرفه‌جویی در زمان و منابع شرکت‌کنندگان، سازمان بورس در سال جاری میزبان نمایشگاه بورس بانک بیمه (فاینکس) نبوده و شانزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس) سال آینده برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ جزییات برگزاری نمایشگاه فاینکس با رویکرد حضور کیفی و بصورت دو سالیانه ذیل کمیته سیاست‌گذاری متشکل از نماینده شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه، کانون نهادهای مالی و کانون کارگزاران در دست بررسی است که مصوبات آن به زودی اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.