ملاقات‌های تجاری – جلسات همتایابی

استقبال مشارکت‌کنندگان رویداد کیش اینوکس از برگزاری جلسات همتایابی که در محیطی حرفه‌ای و به دور از مشغله‌های کاری روزمره برگزار می گردد، زمینه معرفی هر چه بیشتر ظرفیت‌ها، تبادل نظرات کارشناسانه و امکان گسترش همکاری‌های بیشتر را فراهم نموده است.

کیش اینوکس فرصتی منحصربه‌فرد برای مشارکت‌کنندگان داخلی و خارجی در دست‌یابی به اطلاعات عمومی و تخصصی حوزه بازار سرمایه کشورمان ایجاد کرده است. طی برگزاری این رویداد، شرکت‌کنندگان در ملاقات‌های از پیش برنامه‎‌ریزی شده و هدفمند به تعامل با بازار هدف خود، تبادل ایده‌ها و تجربیات و بررسی امکان همکاری محتمل آتی می پردازند. این جلسات فرصت مناسبی را در اختیار واحدهای داخلی اعم از تولیدکنندگان، فعالان بازار سرمایه، پروژه‌های سرمایه پذیر و سایر دست‌اندرکاران این حوزه قرار داده تا به معرفی ظرفیت‌‌های تولیدی و خدماتی خود بپردازند و از این طریق به پویایی و هم افزایی هرچه بهتر کسب و کار خود در کنار سایر شرکت کنندگان اهتمام ورزند.

دپارتمان جلسات همتایابی رویداد کیش اینوکس همواره با زمان بندی دقیق به استقبال مدیران عالی و کارشناسان حاضر در این رویداد رفته و حاصل این اقدام برنامه‌ریزی از پیش هماهنگ شده برگزاری‌ صدها  جلسه از پیش تعیین شده در محل غرفه مشارکت‌کنندگان و سالن‌های ویژه جلسات همتایابی بود.

مشارکت کنندگان محترم می توانند جهت هماهنگی جلسات در کیش اینوکس 2023 با شماره 02188179790 شرکت بهاران تدبیر کیش (دبیرخانه رویداد) و یا آدرس ایمیل info@kishinvex.ir دپارتمان ملاقات‌های تجاری تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل کردن فرم زیر کارشناسان این دپارتمان در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود.

جلسات همتایابی کیش اینوکس 2023 در یک نگاه

جلسات همتایابی