عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در همایش امروز «از بام تا بله؛ مسیر بانکداری آینده» که همزمان با نهمین رویداد بین المللی کیش اینوکس 2022 (بانک، بورس، بیمه و خصوصی سازی) برگزار شد، بر فقدان سند جامع بانکداری دیجیتال به عنوان ضمانت تحقق چشم انداز تحول بانکی، لزوم رفع چالش های بانکداری دیجیتال و جایگاه بانک ملی ایران به عنوان ستون و نماد معتبر بانکداری اسلامی تاکید کردند.

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه، حسن مونسان در این همایش که شرکت داده ورزی سداد در مرکز همایش های جزیره کیش میزبان آن بود، با تاکید بر اینکه سند جامع بانکداری دیجیتال، ضمانت اجرای چشم انداز تحول بانکی است، گفت: فقدان این سند مهم، امروز بیش از همیشه احساس می شود.

وی همچنین بر اهمیت لزوم ارتقاء تکنولوژی در سطح بانکداری و نقش بسیار مهم صنعت دیجیتال بانکداری دنیای امروز در دستیابی به اهداف عالیه بانک تاکید کرد. سید فرید موسوی دیگر عضو هیات مدیره و معاون اعتباری بانک نیز بر لزوم بررسی و رفع چالش های بانکداری دیجیتال شرکت داده ورزی سداد با وجود تهدیدات موجود تاکید کرد و اهمیت ایجاد فرهنگ سازمانی بکارگیری خدمات علمی بانکی در سرمایه انسانی را یادآور شد.

محمد شیریجیان عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول بانک هم، بانک ملی ایران را ستون و نماد معتبر و نیک بانکداری اسلامی در عرصه های داخلی و بین المللی برای خدمت رسانی شایسته به جامعه هدف با وجود تحریم های ظالمانه عنوان کرد.

در پایان حمیدرضا احمدیان، مدیرعامل و نایب رییس هیأت مدیره هلدینگ داده ورزی سداد نیز خدمات فعلی و رو به پیشرفت این شرکت را تشریح کرد. همچنین پانل پرسش و پاسخ با حضور مدعوین برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.