طرح جامع جزیره قشم مبنای سرمایه‌گذاری‌های آتی
به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه،سرپرست دبیرخانه عالی مناطق آزاد در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از غرفه قشم بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری این منطقه آزاد قرار گرفت.

نصرالله ابراهیمی، سرپرست دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور ضمن بازدید از غرفه منطقه آزاد قشم در رویداد کیش اینوکس، در جریان فعالیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه نفت، گاز و انرژی و توسعه اقتصادی مبتنی بر دریا قرار گرفت.

ارائه گزارشی از مراحل تهیه طرح جامع جزیره قشم به‌منظور سیاست‌گذاری مطلوب در سرمایه‌گذاری‌های آتی، تراز تجاری مثبت قشم در بین مناطق آزاد که متأثر از صادرات نفت و مشتقات نفتی بوده، وضعیت خطوط انتقالی و زیرساخت‌های گازی نیروگاه‌ها و اسکله‌های نفتی و توسعه اقتصاد دریامحور و آبی در جزیره از موضوعاتی بود که در این بازدید موردتوجه سرپرست دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور قرار گرفت.

گفتنی است، در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی که روز گذشته ۲۵ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور رییس سازمان خصوصی‌سازی و رییس بیمه مرکزی ایران، در کیش افتتاح شد، منطقه آزاد قشم با بسته‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف، حضور فعال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.