معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 15 نمایشگاه داخلی و خارجی
مشاور و قائم مقام دبیر در ستاد جهش سرمایه‌گذاری و صادرات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از ابتدای سال جاری برای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد کشور در 15 نمایشگاه داخلی و خارجی (هفت نمایشگاه داخلی و هشت نمایشگاه خارجی) کشورهای هدف، برنامه ریزی شده است.

به گزارش فرینا، مسعود حسین‌پور در جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری و صادرات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در قشم، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته از ابتدای تابستان، مناطق آزاد جدید و مناطق ویژه اقتصادی کشور نیز بسته‌های سرمایه‌گذاری خود را تهیه کرده و برای ارائه در نمایشگاه‌ها آماده می شوند.

حسین‌پور ادامه داد: امیدواریم با فعالیت شبکه‌ای و هم افزایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، شاهد توسعه روابط اقتصادی، ایجاد رونق تولید، توسعه صادرات و تسهیل سرمایه‌گذاری در این مناطق باشیم.

وی افزود: بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد، نیازمند یک بانک اطلاعاتی در قالب‌های مختلف برای معرفی و عرضه به سرمایه‌گذاران است.

به گفته حسین پور؛ در زمستان گذشته 50 بسته سرمایه گذاری و بهار امسال نیز، 50 بسته سرمایه گذاری دیگر (مجموعا 100 بسته) در هر کدام از مناطق آزاد کشور، تهیه و به سرمایه گذاران معرفی شده است.

وی ادامه داد: معرفی بهتر و بازاریابی و فروش بسته‌های سرمایه گذاری تهیه شده در مناطق آزاد، مهم ترین هدف گذاری صورت گرفته در تابستان امسال است که امیدواریم 60 درصد از این فرصت‌ها به سرمایه‌گذاران واگذار شود.

قائم مقام دبیر در ستاد جهش سرمایه گذاری و صادرات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تصریح کرد: مناطق آزاد کشور با تشکیل چهار کمیته تخصصی و نظارت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، در نمایشگاه های داخلی و خارجی حضور پیدا خواهند کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.