همه چیز برای برگزاری “کیش اینوکس ۲۰۲۳” آماده است

در آستانه دهمین سالگرد رویداد بزرگ کیش اینوکس جلسات هماهنگی در راستای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه با حضور مسوولان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش به صورت فشرده انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور KishINVEX 2023 به عنوان یکی از بزرگترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور از 15 آبان در جزیره کیش آغاز به کار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، این جلسات به صورت فشرده و با حضور وحید زارع فکری سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، روسا، معاونان و  مدیران حوزه های مختلف سازمان منطقه آزاد کیش در راستای تعامل و هم فکری با برگزار کنندگان و کارشناسان این برگزار می شود تا در کنار تحقق شعار سال، راهکار هاو تمهیدات ویژه برای ایفای نقش بخش خصوصی و مردم در کنار بخش دولتی و جذب و هدایت سرمایه ها در مسیرهای اقتصادی هم زمان با برگزاری دهمین سال برگزاری رویداد بزرگ کیش اینوکس اندیشیده شود.

گفتنی است، دهمین رویداد بزرگ کیش اینوکس 2023 از تاریخ 15 تا 18 آبان سال جاری با حضور شرکت های داخلی و بین المللی در محل نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.